Červenec 2017

Moje závislost na konzumaci mýdla.

5. července 2017 v 16:40 | Kumishineko |  [abych v tom neměla bordel].zip
Na téma "Co to hergot je?"

Vzpomínám si, jak jsem jednoho podzimního podvečera zůstala jako malé dítě úplně sama, nebyla jsem příliš vysoká na to, abych dosáhla na jídlo v lednici.
purple, soap, and lavender image
Naštěstí jsem na stole našla krabičku s velmi zajímavým předmětem, o kterém jsem si myslela, že je k jídlu. Bylo to mýdlo. A jakožto většina dětí jsem nad tím příliš nepřemýšlela, s chutí jsem jej snědla. Zhltla jsem mýdlo velmi rychle, načež mi bylo neskutečně kyselo v ústech.
Výsledkem bylo zkolabování. Jelikož jsem ale nepoučitelná, "žeru" si mýdla dodnes, jen s menším odstupem. Nejraději mám růžová mýdla, avšak nepohrdnu i tekutými. Věděli jste například, že mýdla mají rozdílnou chuť a kyselost? Jsem avšak i gurmán, několikrát jsem ochutnala i francouzská mýdla a nemohu se jich nabažit..

怖い paranoia.

4. července 2017 v 18:12 | Kumishineko

波の美学 windows 98.

1. července 2017 v 20:15 | Kumishineko |  [abych v tom neměla bordel].zip
Bolí mě hlava.
Hádám, že to bude z toho, že nedělám nic jiného, než-li sedím u notebooku nebo spím. Včera v noci se mi povedlo spustit, po asi týdnu zkoušení můj starý počítač s Windows 98. Musím uznat, že je to pěkně a e s t h e t i c. Dají se do něj dávat dokonce i CDéčka, ba i diskety, jen je škoda, že již nejde připojit k internetu.


Jako monitor jsem se rozhodla použít malou televizi, neboť ráda improvizuji. Původní monitor mám, ale byl jaksi neopečovaný.


Inu, mám tam dva programy, které se týkají výuky angličtiny, co jsem měla na disketě. A pak též "hledání min", zábava na celé dopoledne a Word 1997, tak jsem si z něj udělala osobní "deníček".